+ Jacque Rae Pyles | About Her

7. august 2013 at 13:29 | © Daily-Mix
Jacque, celým jménem Jacquelyn Rae Pyles, se narodila 6.dubna,1994 v kalifornii.

Je to Americká Herečka, Tanečnice a Zpěvačka, která se objevila v reklamě Sear's Back 2 School v roce 2008 s Vanessou Anne Hudgens a na Macy's Passport tančila se skupinou the Jabbawockeez (také v roce 2008).
Krom toho se objevila v mnoha videoklipech, jako třeba v Hold My Hand od Michaela Jacksona a Akona, All Day od jejího dobrého kamaráda Codyho Simpsona a dalších.

V pouhých 5 letech začala trénovat balet a jazz. Rychle, ale přešla na hip hop, protože zjistila, že je to ''zabavnější'' styl. Její přirozený rytmus ji umožnil v tanci vyniknout.

Jacque je bývalá členka taneční skupiny ''our allowance'' společně s BooBoo Stewartem (můžete ho znát z twillight ságy), Shannon, Fivel Stewart, Nate Carter a Adamem Ackermanem.

Zpočátku měla Jacque sny pouze o Herectví a Tančení. O zpívaní nikoli! Avšak v roce 2008 se stala členkou americké dívčí skupiny School Gyrls, odkud jí většinou všichni znají. Společně s ostatníma členka SG - Monikou Parales a Mandy Rain, natočila dva filmy -School Gyrls, ve kterém se objevil třeba Justin Bieber, Soulja Boy, Jessica Jarrel, Nick Cannon a nebo třeba Kristinia DeBarge, a A Very School Gyrls Holla-Day, kde se k nim připojily další dvě členky Lauren Chavez a Sade Austin.V prosinci 15. roku 2010 se však Jacque rozhodla skupinu opustit, aby se mohla věnovat sólové kariéře.

Její první sólový videoklip a song "Eternity" vyšel v úterý 6.září, 2011, avšak vzhledem k tomu, že práva na song vlastní Shawn Cambell, který měl s Jacque nějaké nepříjemnosti, sogn získala jiná zpěvačka.

Momentálně má Jacque v plánu věnovat se pouze herectví a tančení.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama